uvod web.GIF
Sbor dobrovolných hasičů Ptení
* SCHŮZE VÝBORU !!!*
koronavirus 

Cvičení IZS Prostějov.

Hasičský záchranný sbor Olomoucké kraje zval širokou i odbornou veřejnost na velké taktické cvičení IZS, týkající se úniku nebezpečné látky do ovzduší v Prostějově konané v pátek 9. dubna 2010.

Hasičský záchranný sbor Olomoucké kraje zval širokou i odbornou veřejnost na velké taktické cvičení IZS, týkající se úniku nebezpečné látky do ovzduší v Prostějově konané v pátek 9. dubna 2010. I když naše jednotka se tohoto cvičení neúčastnila. Jeden člen našeho sboru, nabídku uvítal a navštívil toto cvičení, kde pořídil níže uvedené video.Záměrem videa je sloužit jako edukační materiál k prohloubení znalosti týkající se úniku nebezpečné látky do ovzduší pro členy jednotky i sboru.

Pozvánka Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje převzatá z www.hzsol.cz: Cvičení IZS v Prostějově  Zimní stadion Prostějov 2010 Pozvánka na cvičení IZSPátek 9. 4. 2010 od 9:00 do 11:00 hodin se uskuteční cvičení IZS  „ZIMNÍ STADION 2010 s tématem :

„ Činnost složek Integrovaného záchranného systému  při úniku nebezpečné škodliviny, evakuaci a záchraně většího počtu osob“Místo cvičení :

Zimní stadion, U stadionu 4452, 796 01 Prostějov. 

Cíle cvičení :

Ukázka činnosti složek IZS v návaznosti na cvičení Krizového štábu Města Prostějov.Praktický nácvik spolupráce a činnosti složek IZS při:

- provádění záchranných prací při úniku nebezpečné látky

- provedení záchrany a evakuace většího počtu osob

- zabránění úniku a šíření nebezpečné látky

- uzavření místa zásahu a řízení odklonu dopravy

- řízení rozsáhlého zásahu za využití terénního pracoviště štábu VZ

- varování a informování ohroženého obyvatelstva

- zřízení mobilního pracoviště ošetřování a třídění zraněnýchProcvičení činnosti obsluhy zimního stadionu při úniku chladícího plynu.

Ověření reálné doby a průběhu evakuace dle evakuačního plánu objektu.  VIDEO
10.04.2010 15:56:56
josef.portes
Děkujeme za návštěvu. Úvodní stránka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one