uvod web.GIF
Sbor dobrovolných hasičů Ptení
* *

Galerie,Akce

V sobotu 8.května proběhla již 12.výstava vín spojená s ochutnávkou a večerní taneční zábavou.

FOTOGALERIE ZDE:

Hasičský záchranný sbor Olomoucké kraje zval širokou i odbornou veřejnost na velké taktické cvičení IZS, týkající se úniku nebezpečné látky do ovzduší v Prostějově konané v pátek 9. dubna 2010.
Ve čtvrtek 4.února se sešlo pár členů zásahové jednotky na místnim rybníku a v rámci zdokonalení své fyzické kondice začali s odklízením několikacentimetrovým přívalem sněhu.

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 13.února se konal letošní OSTAKOVÝ MAŠKARNÍ PLES SDH,za doprovodu dua ESO.Krátce před dvaadvacátou hodinou přišel na řadu tolik místně proslavený a žádaný hit MUMULAND ukázka zde a Vráťa zde.Celá akce proběhla snad ke spokojenosti všech zúčastněných.V neděli 14.února se od půl 3 pokračovalo dětským karnevalem,tak jako každý rok.Děkujeme všem návštěvníkům a sponzorům za dary do tomboly a za rok opět na shledanou.

FOTOGALERIE ZDE:

ROK 2009  ▼

Rok se s rokem sešel a mi jsme se opět vydali na další návštěvu ke Kuklům do Vinného Sklepa.Ikdyž to zpočátku nevypadalo nikterak růžově,tak nakonec si starosta oddechl a autobus se zaplnil celý.Většina z nás tam nejela poprvé,takže jsme šli tzv.najisto. mrkni

FOTOGALERIE ZDE

V sobotu 29.srpna se konal ve Vrahovicích 5.ročník soutěže Veteránů i veteránek nad 35let

-       "O POHÁR STAROSTY MĚSTA PROSTĚJOVA"

Video všech útoků-ZDE

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 8.srpna 2009 se ve Štarnově konala soutěž VETERÁNŮ v požárním útoku.Na startu bylo celkem 7 družstev,3 ženská a 4 mužská.Naše ženy skončili první,v kategorii mužů jsme obsadili 2 místo.

VIDEO-ZDE.

CELÉ VIDEO-ZDE

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 30.května se konala na Nové Dědině Okrsková soutěž,za dosti nepříznivého počací,od rána pršelo.

FOTOGALERIE ZDE:

Rok se s rokem sešel a 11. ročník OCHUTNÁVKY VÍN mohl začít v sobotu 9.května 2009 v Ptenské sokolovně.Po 17.hodině se za slunného počasí začali scházet první návštěvníci.Opět zde byla ukázka vazby květin i prodej květinářství MAGNOLIA v rámci oslav DNE MATEK.  Na ochutnání bylo připraveno celkem 89 vzorků vína,i letos nezklamal místní vinař p.Přikryl,který po loňském úspěchu dodal své vlastoručně vypěstované a vyrobené víno"ptenské tajemství".Dle počtu návštěvníků lze tuto akci považovat za vydařenou.Všem děkujeme za návštěvu a na 12.ročníku se těšíme naschledanou.

FOTOGALERIE ZDE:

V neděli 3.května jsme se zůčastnili,včetně mládeže slavnostní Mše svaté,na počest uctění patrona hasičů Sv.Floriána.

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 21.února se konal další MAŠKARNÍ PLES.V neděli se pokračovalo DĚTSKÝM KARNEVALEM.

FOTOGALERIE ZDE:

Na sobotu 22.listopadu 2008,byl naplánován zájezd do Vinného sklepa U Kuklů v Hustopečích.Po tamní loňské návštěvě se již všichni na tento den těšili.Před půl pátou se pomalu začínali scházet účastníci zájezdu u autobusové zastávky.Cesta proběhla v poklidu a rychle.Krátce před 18.hod.jsme již ťukali na dveře sklepa,kde se nám dočkalo milého přivítání.Jakmile jsme se usadili na místa ,tak následovala  chutná večeře a po ní samotná ochutnávka několika vzorků vín s výkladem  pana vinaře.Po té následovala volná zábava s místními hudebníky,zpívalo se, tančilo se a popíjelo víno…….až do noci.Cesta domů probíhala v dobré náladě,se zpěvem a vínem.Tak snad za rok zase vyrazímeJ.

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 5.července byl pro naše děti uspořádán výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem.Některé děti vzaly i své rodiče,zbytek volných míst zaplnili další zájemci z řad sboru.Krátce po půl 8 jsme vyjeli směr ZOO.Cesta probíhala klidně,řekl bych až vyhlídkově,ale v 11.hodin jsme již stáli před branami ZOO.Opětovný sraz byl v 16,hodin Po důkladné prohlídce ZOO a menším občerstvení jsme se zase všichni sešli  a vydali se na cestu k domovu. FOTOGALERIE ZDE

V sobotu 21.června 2008 proběhla ve Ptení Okrsková soutěž SDH.Zůčastnilo se celkem 16.družstev z našeho 4.okrsku.V 10.hodin byl nástup a poté mohlo vše začít.Soutěžilo se na dvou drahách současně(děti a dospělí zvlášť)čímž se zbytečně soutěž neprodlužovala.Velkým lákaldem pro diváky byl souboj veteránů(Štarnov,Ptení) a místních VETERÁNEK.Počasí nám také přálo,dá se říct,že všichni,jak soutěžící ,tak diváci byli spokojeni.Děkujeme všem,kteří se přišli podívat a fandit svým favoritům,i těm,kteří se podíleli na organizování soutěže(zejména obsluze udírny chlapcům FF a VV ).

Konečné výsledky --ZDE!

Požární útok    -Ženy

Požární útok  -Veteráni.

Požární útok   -Veteránky.

Požární útok - Muži A

Požární útok - Muži B

Požární útok - Děti

FOTOGALERIE ZDE:

V sobotu 10.května 2008 se konal již 10.ročník Výstavy vín spojený s ochutnávkou.Po 17.hodině se za slunečného počasí začali scházet první návštěvníci.Po zakoupení"koštovačky"a lístků na víno,již nic nebránilo tomu začít ochutnávat.Na seznamu bylo více než 80.druhů vín.Ale aji ti,kterým víno nic neříká,se nemuseli bát,žeby zde byli tzv.na sucho,myslíme na všechny.Pro ženy byla připravena ukázka dárkové vazby květin s možností zakoupení.Hudební doprovod celého večera zajišťoval DJ Pingu.Pod udírnou se nám také podařilo zatopit a vůně uzeniny z ní se linoucí na sebe nenechala dlouho čekat a již zde byli první labužníci.

FOTOGALERIE ZDE:

Po večerním mírném ochlazení se vše přesunulo dovnitř sokolovny a zábava s vínem a hudbou pokračovala až do ranních hodinJ.Na závěr lze všem poděkovat za návštěvu na této akci a těšit se na další již 11.ročník.

V sobotu 2.února se konal tradiční OSTATKOVÝ MAŠKARNÍ PLES,který se vcelku vydařil,návštěva byla tak akorát,tombola byla bohatá,pití bylo dost,hudba hrála z veselaJ.

Následné nedělní odpoledne pokračovalo také již tradičním DĚTSKÝM KARNEVALEM.

V sokolovně bylo opět plno,pro děti bylo připraveno několik soutěží a her a také dětská tombola.

V sobotu 2.června 2007 se uskutečnil již dlouho plánovaný výlet do vinného sklepa.Naším cílem byl Sklípek v Hustopečích.Cestou tam jsme udělali menší zastávku na Farmě Bolka Polívky v Olšanech u Vyškova.Po menším občerstvení jsme pokračovali směr zámek Lednice,kde jsme měli ve 13.hodin zajištěnou prohlídku.Po prohlídce zámku a okolí jsme zamířili k našemu hlavnímu cíli jenž byl Vinný sklep u Kuklů.Co se dělo uvnitř nemá cenu popisovat,prostě bylo tam prima.J

 

FOTOGALERIE ZDE:

 

Děkujeme za návštěvu. Úvodní stránka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one