uvod web.GIF
Sbor dobrovolných hasičů Ptení 
.
 
Návštěva Mikuláše ve zbrojnici.
V sobotu 8 řijna se v Brodku u Konice uskutečnil Branný závod podzimní části hry Plamen,kde se naše obě soutěžní družstva jak mladší,tak i starší umístila na prvních místech.Za takové umístění patří určitě pochvala nejen dětem,ale i jejím H vedoucím,kteří je na soutěže pečlivě připravují.
V sobotu 10.září 2011se zúčastnili mladí hasiči soutěže  O pohár starosty v Horním Štěpánově.
Soutěž mladých hasičů v Bílovicích.
V sobotu 14.května 2011 proběhlo ve Ptení jarní kolo hry Plamen.Soutěžilo se v disciplínách požární útok, štafeta 4x60, štafeta dvojic, stafeta CTIF a útok CTIF.

Výsledky:mladší žáci-1.Brodek u Konice,2.Ptení,3.Služín               starší žáci-1.Pěnčín,2.Laškov,3.Horní Štěpánov               dorost smíšená družstva-1.Malé Hradisko,2.Vrahovice    dorostenci-1.Pěnčín         dorostenci jednotlivci-1.Lukáš Oščádal Pěnčín,2.Jiří Popelář Pěnčín,3.Petr Oščádal Pěnčín    dorostenky jednotlivci-Martina Pištěková Otaslavice,2.Tereza Lišková Hrochov,3.Mirka Veličková Vrahovice.

 

V sobotu 5. února 2011 se konala v Drahanech soutěž mladých hasičů. Soutěžilo se jednak o „Zlatou vařečku“ a zároveň se také soutěžilo v branném závodě. Již tradičně se těchto soutěží zúčastnily taktéž naše děti.V části soutěže ve vaření naše děti soutěžily v pětičlenné skupince, kdy si vybraly a uvařily porotě pokrm soptíkův špíz, který servírovaly s rozpečenou bagetou, dipem a sýrem. Ač se podle zájmu přihlížejících a dokonce fotografů dalo usuzovat, že naše špízy budou mít velký úspěch, předpovědi a náznaky se bohužel nenaplnily. Podle hodnocení poroty skončili naši soptíci na třináctém místě.V druhé části, v branném závodě, skončily naše děti na osmém a desátém místě.Článek o soutěži společně s fotkami najdete také v článku Prostějovského deníku: http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/na-zlate-varecce-vonel-i-superkalifradzilistikexpi.html

Děkujeme za návštěvu. Úvodní stránka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one